Wałbrzyski Klub Szachowy

HETMAN WAŁBRZYCH


tel. 661 680 809
e-mail: hetman@szachy.walbrzych.pl

Klasyfikacje Internetowego Grand Prix Hetmana w 2020r.

Klasyfikacja - całego Grand Prix - punkty z 9 najlepszych turniejów
L.P NICK (nazwisko) SUMA PKT.
( z 9 )
SUMA B
( z 9 )
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1. JuliaG2007 (Julia Giemza) 47,5   4 4,5 5 4 4 5,5 5,5 5,5 6,5 5,5 5,5 2
2. kubabartek (Jakub Bartłomowicz) 44,5   4 3 5   6 4 4 5,5 6,5 5,5 4  
3. MateuszW2005 (Mateusz Wysocki) 41 168 5 6 6 6,5 5 6,5 6  
4. Kubas1010 (Piotr Sabuk) 41 162,5 6 4,5 5 5 5 5,5 7 3
5. bartek3108 33,5   3 4 4 4 4 4 5 3 2,5 2
6. minio1983 (Michał Nowakowski) 35   4 4 5 4 3,5 4 4 3 3,5  
7. KrzysRaczek (Krzysztof Raczek) 35   5 4 4 5 4 4 5 4  
8. black94moon (Marta Wolska) 33,5   4 3,5 3 4 4 3 4 4 4 1  
9. Rokhub123 (Roksana Zapolska) 29,5   4 2 4 4 2 3 2,5 3 3 3 3  
10. JakubBlaszkiewicz (Jakub Błaszkiewicz) 31   4 3,5 4,5 4 4 3 4 4  
11. LukyStrikePL (Kamil Bartek) 26,5   3 2,5 3 3 3 3 2 2 4 3  
12. IGI_IK9 (Igor Kostrzewa) 26,5   3 3,5 2 3 3 2 2 2 3 3  
13. Nyseczek-Klodzki (Marcin Smoczyński) 25,5   4 3,5 3 4 3 4 3 1
14. marolab (Maria Bros) 22   2 2 3 3 1,5 2 4 2 2 2  
15. Pirol123 (Hubert Zapolski) 21   3 1 2 3 1,5 3 2 2 2 2 2  
16. arbask (Krzysztof Arbaszewski) 22   3 3 4 4 3,5 3 1,5
17. Lunow (Łukasz Nowak) 22   5 5   6 6  
18. Angerfist953 (Karol Czoch) 20   3,5 4 4 4,5 4  
19. vizumatv4hoda (Egor Bogdanov) 20   1 7 6 6  
20. Wiktoria4443 (Wiktoria Wędrych) 19,5   3 3   3 3,5 3 2 2  
21. pworoniecki123 (Piotr Woroniecki) 18,5   3 2 2,5 3 3 2 1 1 1
22. Liva71 (Przemysław Lichwa) 18   3,5 3,5   3 4 4  
23. Olabro (Aleksandra Bros) 16   2 2 1,5 2 2,5 2 2 1 1 1  
24. andrzejsobolewski (Andrzej Sobolewski) 16,5   4,5 4 4 1 3  
25. bednar1992 (Dawid Bednarski) 16   4 4 4 4  
26. World-Loser (Waldemar Kowalik) 15   2 2 5 4 2  
27. bacia3100 (Bartosz Bacia) 11,5   2 1 2,5 2 1 1 2  
28. MarcinSzachMat 11,5   3,5 4 4  
29. wanad (Rafał Przybylski) 10   3 2   3 2  
30. NickOnufrrienko (Nick Onufrrienko) 7   1 3 3  
31. scisly (Marek Ścisły) 7   3 3 1  
32. kamilgaluszka (Kamil Gałuszka) 6,5   3 3,5    
33. Butka (Łukasz Butkiewicz) 6   6    
34. PatrykOrzel (Patryk Orzłowski) 6   5   1  
35. Kacper000 (Kacper) 5,5   2 1,5 2  
36. ChessBoardCork (Wojciech/Fabian Rzemek) 4,5   4,5    
37. kJDG12 (Ruben Silvera) 4,5   4,5    
38. Julek7727 (Michał Turek) 4,5   2 2,5   0  
39. darekkaw 4,5   1,5 3  
40. szymonkaw12 4,5   3 1,5  
41. WGospodarczyk (Wojciech Gospodarczyk) 4   4    
42. Krzysztofmat2006 (Krzysztof Matela) 4   4    
43. matix2005 (Mateusz Wysocki) 4   4  
44. barteksmukowski (Bartosz Smukowski) 3   3    
45. conanik (Krzysztof Kondrat) 3   3    
46. Olakaw (Aleksandra Kawulak) 3   3    
47. MatTTL (Mateusz Barański) 3   3 0  
48. malwina2 2   1 1  
49. michgul (Michał‚ Gulik) 2   2  
50. Krzysztofmat2006 (Karol Matela) 1,5   1,5
51. Sofigood2010 (Sofia Onuffrienko) 1   1    
52. Anhena12345 1   1  
53. Czarek58 1   1  
54. Mati_102 (Mateusz Łysiak) 0   0    
55. malga007 (Małgosia Zalewska) 0           0              


Klasyfikacja - III cykl
1
JuliaG2007
(Julia Giemza) 17,5 57,5
6,5
5,5
5,5
 
2
kubabartek
(Jakub Bartłomowicz) 16 57,75
6,5
5,5
4
3
bartek3108
(Bartek Cichoń) 10,5 29
5
3
2,5
 
4
SzachowyNysekKlodzki
(Marcin Smoczyński) 10 20
3
4
3
 
5
Rokhub123
(Roksana Zapolska) 9 21
3
3
3
6
LuckyStrikePL
(Kamil Bartek) 7 14
4
3
7
arbask
(Krzysztof Arbaszewski) 6,5 16,75
3,5
3
 
8
IGI_IK9
(Igor Kostrzewa) 6 10
3
3
9
Pirol123
(Hubert Zapolski) 6 7
2
2
2
10
black94moon
(Marta Wolska) 5 11
4
1
11 Angerfist953
(Karol Czoch) 4 11,25
4
12
marolab
(Maria Bros) 4 6
2
2
13 Wiktoria4443 4 6
2
2
14
pworoniecki123
(Piotr Woroniecki) 4 2
2
1
1
 
15 JakubBlaszkiewicz
(JakubBlaszkiewicz) 4 9,5
4
16
minio1983
(Michal Nowakowski) 3,5 9,75
3,5
17 Kubas1010 Piotr Sabuk) 3 5
3
18
Olabro
(Ola Bros) 2 2
1
1
19 World-Loser
(Waldemar Kowalik) 2 1
2
20 Krzysztofmat2006
Krzysztof Matela 1,5 1,75
1,5
21
scisly
(Marek Ścisły) 1 1
1
22 Czarek58
1 0
1
Klasyfikacja - II cykl
LP NICK SUMA
PKT.
SUMA
BUCHHOLZ
T  5 T  6 T  7 T  8
1. MateuszW2005 (Mateusz Wysocki) 17,5 73,25 5 6,5 6  
2. Kubas1010 (Piotr Sabuk) 17,5 70 5 5,5 7
3. JuliaG2007 (Julia Giemza) 16,5 61,5 5,5 5,5 5,5
4. Kubabartek (Jakub Bartłomowicz) 15,5 54,75 6 4 5,5
5. KrzysRaczek (Krzysztof Raczek) 13 49,25 4 5 4
6. Lunow (Łukasz Nowak) 12 45,5 6 6  
7. Bartek3108 (Bartek Cichoń) 12 35 4 4 4  
8. Arbask (Krzysztof Arbaszewski) 12 31,5 4 4 4
9. Black94moon (Marta Wolska) 12 30,5 4 4 4
10. Nyseczek-Klodzki (Marcin Smoczyński) 12 29,5 4 4 4
11. Minio 1983 (Michał Nowakowski) 11,5 34 3,5 4 4  
12. Liva71 (Przemysław Lichwa) 11 32 3 4 4  
13. JakubBlaszkiewicz (Jakub Błaszkiewicz) 11 29,5 4 3 4
14. Wiktoria4443 (Wiktoria Wędrychowicz) 9,5 19,25 3 3,5 3
15. Rokhub123 (Roksana Zapolska) 8,5 17,75 3 2,5 3
16. Pworoniecki123 (Piotr Woroniecki) 8,5 9,25 2,5 3 3  
17. LuckyStrikePL (Kamil Bartek) 8 17,5 3 3 2
18. Marolab (Maria Bros) 8 13 2 4 2
19. Pirol123 (Hubert Zapolski) 7 12 3 2 2
20. Igi_ik9 (Igor Kostrzewa) 7 7,5 3 2 2
21. Olabro (Ola Bros) 6,5 8,75 2,5 2 2  
22. Wanad (Rafał Przybylski) 5 14 3 2
23. World-Loser (Waldemar Kowalik) 4 15,5 4  
24. Bednar1992 (Dawid Bednarski) 4 15 4  
25. Andrzejsobolewski (Andrzej Sobolewski) 4 9 1 3  
26. Bacia3100 (Bartosz Bacia) 4 2 1 0 1 2
27. Michgul (Michał Gulik) 2 4 2
28. PatrykMat123 (Patryk Cieślak) 1 0 1  
29. Julek7727 (Michał Turek) 0 0 0  
30. Malga007 (Małgorzata Zalewska) 0 0 0  
31. Scisly (Marek Ścisły) 0 0 0  

Klasyfikacja - I cykl
L.P NICK SUMA
PKT.
SUMA
BUCHHOLZ
T  1 T  2 T  3 T  4
1. MateuszW2005 (Mateusz Wysocki) 23,5 94,5 5 6 6 6,5
2. Kubas1010 (Piotr Sabuk) 20,5 87,5 6 4,5 5 5
3. vizumatv4hoda (Egor Bogdanov) 20 83,75 1 7 6 6
4. KrzysRaczek (Krzysztof Raczek) 18 64 5 4 4 5
5. JuliaG2007 (Julia Giemza) 17,5 52,75 4 4,5 5 4
6. minio1983 (Michał Nowakowski) 17 52,5 4 4 5 4
7. Angerfist953 (Karol Czoch) 16 59 3,5 4 4 4,5
8. JakubBlaszkiewicz (Jakub Błaszkiewicz) 16 48,5 4 3,5 4,5 4
9. black94moon (Marta Wolska) 14,5 40,5 4 3,5 3 4
10. Rokhub123 (Roksana Zapolska) 14 35 4 2 4 4
11. andrzejsobolewski (Andrzej Sobolewski) 12,5 37,75 4,5 4 4
12. kubabartek (Jakub Bartłomowicz) 12 41,5 4 3 5  
13. bednar1992 (Dawid Bednarski) 12 35,5 4 4 4
14. LukyStrikePL (Kamil Bartek) 11,5 25,75 3 2,5 3 3
15. IGI_IK9 (Igor Kostrzewa) 11,5 19,75 3 3,5 2 3
16. bartek3108 11 29 3 4 4
17. Nyseczek-Klodzki (Marcin Smoczyński) 10,5 24,25 4 3,5 3
18. Lunow (Łukasz Nowak) 10 41 5 5  
19. marolab (Maria Bros) 10 20 2 2 3 3
20. World-Loser (Waldemar Kowalik) 9 22 2 2 5
21. Pirol123 (Hubert Zapolski) 9 14,5 3 1 2 3
22. bacia3100 (Bartosz Bacia) 7,5 10,25 2 1 2,5 2
23. Olabro (Aleksandra Bros) 7,5 7,25 2 2 1,5 2
24. Liva71 (Przemysław Lichwa) 7 16 3,5 3,5  
25. NickOnufrrienko (Nick Onufrrienko) 7 15,5 1 3 3
26. kamilgaluszka (Kamil Gałuszka) 6,5 19,25 3 3,5  
27. Butka (Łukasz Butkiewicz) 6 27 6  
28. arbask (Krzysztof Arbaszewski) 6 17,5 3 3
29. Wiktoria4443 (Wiktoria Wędrych) 6 13,5 3 3  
30. scisly (Marek Ścisły) 6 9,5 3 3
31. Kacper000 (Kacper) 5,5 6,5 2 1,5 2
32. PatrykOrzel (Patryk Orzłowski) 5 18,5 5  
33. wanad (Rafał Przybylski) 5 10 3 2  
34. pworoniecki123 (Piotr Woroniecki) 5 6,5 3 2
35. ChessBoardCork (Wojciech/Fabian Rzemek) 4,5 18,25 4,5  
36. kJDG12 (Ruben Silvera) 4,5 13,25 4,5  
37. Julek7727 (Michał Turek) 4,5 12,5 2 2,5  
38. darekkaw 4,5 9,25 1,5 3
39. szymonkaw12 4,5 8,75 3 1,5
40. WGospodarczyk (Wojciech Gospodarczyk) 4 13,5 4  
41. Krzysztofmat2006 (Krzysztof Matela) 4 12,5 4  
42. barteksmukowski (Bartosz Smukowski) 3 9 3  
43. conanik (Krzysztof Kondrat) 3 7,5 3  
44. Olakaw (Aleksandra Kawulak) 3 5 3  
45. MatTTL (Mateusz Barański) 3 4 3 0
46. malwina2 2 1,5 1 1
47. Sofigood2010 (Sofia Onuffrienko) 1 0 1  
48. Anhena12345 1 0 1
49. Mati_102 (Mateusz Łysiak) 0 0 0