HETMAN WAŁBRZYCH

tel. +48 74 64 60 640
mob. 604 514 545
e-mail: hetman@szachy.walbrzych.pl

W kategorii seniorów zwyciężył Damian Daniel (Żarów), który zdobył 8 pkt z 9 partii i tym samym otrzymał nagrodę specjalną ufundowaną przez PSB Mrówka Wałbrzych! 2 miejsce zajął Piotr Jagodziński (Żary) również 8 punktów (o miejscu zdecydowała punktacja pomocnicza), a na najniższym stopniu podium znalazł się Mistrz Fide Ryszard Grossmann (Wrocław).

W kategorii Juniorów do lat 18 Zwyciężył Róg Bartłomiej (Gorzów Wlkp.) który zdobył 7.5 pkt 2 miejsce zajął Ugorek Kacper (Kalisz) 7pkt. 3 miejsce powędrowała do Radosława Dytmana (Wrocław) 6.5 pkt. Warto wspomnieć iż 4 miejsce zajął Wałbrzyszanin Bartosz Smukowski 6 pkt

W kategorii Juniorów do lat 10 Zwyciężył Gabriel Karaszewski(Legnica) 8pkt 2 miejsce zdobył Uhryn Łukasz(Wrocław) 7.5pkt 3 miejsce zdobyła Talaga-Siekierska Victoria(Jelenia-Góra) 6.5pk

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dzięki wsparciu z Dolnośląskiego Związku Szachowego rozdaliśmy również aż 37 książek szachowych dla młodych szachistów!

Wyniki:
Grupa seniorów
Grupa U18
Grupa U10

Możesz wybrać pozycję „Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na takie użycie lub kliknij pozycję „Odrzucam”