Wałbrzyski Klub Szachowy

HETMAN WAŁBRZYCH


tel. +48 74 64 60 640
mob. 604 514 545
e-mail: hetman@szachy.walbrzych.pl

Styczniowy Festiwal Szachowy w Hetmanie Wałbrzych


Zakończył się Styczniowy Festiwal Szachowy. Rozegraliśmy trzy turnieje:
- turniej szwajcarski dla zawodników z II kat wzwyż: WYNIKI :: PARTIE
- turniej dla zawodników z III i IV kat, który w zależności od ilości chętnych możliwe, że podzielimy na osobne turnieje dla III i IV: WYNIKI
- turniej dla zawodników bez kategorii oraz z V kategorią: WYNIKI Zawody cieszyły się rekordową popularnością: startowało 66 zawodników!

W grupie bk-V kat. zwyciężył Jan Perucki (Hetman Wrocław) przed Janko Gunterem (WKSz HETMAN Wałbrzych) i Patrykiem Walewskim z Walbrzycha. Padło aż 10 kategorii. Wśród szczęśliwców nasz zawodnik - Janko Gunter - IV kat.

W grupie IV - III kat. zwyciężył Krzysztof Miklosz (Miedź Legnica) przed Radosławem Grzelczakiem (Gryfów Śląski) i Romanem Drązkiem ze Strzegomia. Drugi i trzeci zawodnik zdobyli II kategorię. Trzecią kategorię zdobyła nasza zawodniczka - Malwina Sobiecka! Gratulujemy!

W grupie najsilniejszej bezkonkurencyjny okazał się Kamil Gałuszka (KSz GAMBIT MDK Świdnica), który wypełnił ostatnią normę kandydacką. Gratulujemy! Na drugim miejscu Paweł Kowalczych, a na trzecim Waldemar Kowalik, nasz najnowszy nabytek. Waldemar i Bartosz Smukowski wypełniki I kategorię szachową. Gratulujemy!
Używamy plików cookie!

Na tej stronie my i nasi zewnętrzni dostawcy używają plików cookie i podobnych technologii do dostarczania, utrzymywania i ulepszania swoich usług i reklam. Jeśli wyrazisz na to zgodę, dane te zostaną wykorzystane do personalizacji reklam i zapewniania związanych z nimi statystyk.
Możesz wybrać pozycję „Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na takie użycie lub kliknij pozycję „Odrzucam”