Wałbrzyski Klub Szachowy

HETMAN WAŁBRZYCH


tel. +48 74 64 60 640
mob. 604 514 545
e-mail: hetman@szachy.walbrzych.pl

Turniej w Zespole Szkół nr 7

W Zespole Szkół nr 7 rozegrany został turniej szachowy, zorganizowany dzięki inicjatywie p.Celiny Klebańskiej we współpracy z WKSz Hetman Wałbrzych i dyrekcją szkoły.

W zawodach wzięło udział 27 zawodników z wałbrzyskich szkół średnich. Zawody rozegrane zostały systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Dla zwycięzców przygotowane zostały atrakcyjne nagrody oraz puchary.

Dzięki staraniom uczniów na każdego zawodnika czekały przygotowane przez uczniów smakołyki (ciasta, babeczki, napoje).

Sędzią zawodów był prezes Wałbrzyskiego Klubu Szachowego Hetman Wałbrzych Paweł Kowalczyk - który podkreślał niesamowite zaangażowanie pracowników szkoły dzięki czemu rozgrywki odbyły się na bardzo wysokim poziomie. Również cenne nagrody zachęciły zawodników do zaciętej rywalizacji po, której ostatecznie zwyciężyli: zawodnik IV LO w Wałbrzychu Mateusz Klebański, drugie miejsce zajął Adrian Śliwa ZSP Energetyk Wałbrzych, natomiast na miejscu trzecim uplasował się Barecki Paweł ZS nr 7 Wałbrzych.

Najlepsza zawodniczką okazała się Dorota Bielecka ZS nr 5 w Wałbrzychu.

SERWIS TURNIEJOWY

W turnieju zostali także wyłonieni mistrzowie szkoły ZS nr 7 w Wałbrzychu: w kategorii chłopców pierwsze miejsce zdobył Paweł Barecki, drugie miejsce Jakub Kamiński, a na trzecim miejscu uplasował się Szymon Jakubasz. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zdobyła Katarzyna Kowalska, drugie miejsce Julia Godzisz, a trzecie miejsce Szkólska Natalia.

Używamy plików cookie!

Na tej stronie my i nasi zewnętrzni dostawcy używają plików cookie i podobnych technologii do dostarczania, utrzymywania i ulepszania swoich usług i reklam. Jeśli wyrazisz na to zgodę, dane te zostaną wykorzystane do personalizacji reklam i zapewniania związanych z nimi statystyk.
Możesz wybrać pozycję „Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na takie użycie lub kliknij pozycję „Odrzucam”