Wałbrzyski Klub Szachowy

HETMAN WAŁBRZYCH


tel. +48 74 64 60 640
mob. 604 514 545
e-mail: hetman@szachy.walbrzych.pl

Feryjny Turniej Szachowy

Bardzo ciekawy przebieg miał Feryjny Turniej Szachowy. Zmagania zorganizowaliśmy w grupach
- dla zawodników 1000-1200 PZSzach - KOŃCOWE WYNIKI
- dla zawodników 1250-1400 PZSzach - KOŃCOWE WYNIKI
- dla zawodników od III kat. PZSzach do ELO 1599 - KOŃCOWE WYNIKI : : PARTIE PGN.

W najsilniejszej grupie warunki dyktowały dziewczyny. Wystąpiły aż cztery tegoroczne finalistki mistrzostw Polski juniorów w szachach klasycznych, ale zwyciężyła seniorka Marta Wolska (UKS Szach-Mat Syców). Kolejne miejsca dla Aleksandra Wilka (UKS Debiut Przedwojów) i Julii Salamon (KSz Miedź Legnica).
Turniej miał obsadę międzynarodową. Gościliśmy zawodników z czeskiego klubu Beskydská šachová škola Frýdek-Místek.

W grupie najsłabszej odnieśliśmy kilka sukcesów. Aż trzy nasze zawodniczki zdobyły IV kategorię szachową. Brawa dla Sofii Onufrienko, Julii Siljanczuk i Kamili Warzechy! A zwyciężył Mykola Onufrienko z Hetmana Wałbrzych przed Danielem Ratajem (Świdnica) i Arkadiuszem Gerono (KSz Jelonka Jelenia Góra).

W grupie do rankingi 1400 na podium stanęli: Oskar Marduła (UKS Giecek Radków), Pawlak, Jakub (Orły Ziebice) Aleksander Gerono (KSz Jelonka Jelenia Góra).
Używamy plików cookie!

Na tej stronie my i nasi zewnętrzni dostawcy używają plików cookie i podobnych technologii do dostarczania, utrzymywania i ulepszania swoich usług i reklam. Jeśli wyrazisz na to zgodę, dane te zostaną wykorzystane do personalizacji reklam i zapewniania związanych z nimi statystyk.
Możesz wybrać pozycję „Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na takie użycie lub kliknij pozycję „Odrzucam”